Imprezy integracyjne:

W swojej ofercie proponujemy niecodzienne zabawy integracyjne, które uczą wzajemnego zaufania oraz dobrej pracy w grupie.

Niezależnie od tego, czy uczestnikami zabawy są pracownicy czy ich rodziny, zapewniamy przyjemny i mile widziany przerywnik codziennej pracy.

Nasze imprezy mogą miec różny charakter:

  • integracyjno - szkoleniowy,
  • dynamiczno- rywalizacyjny,
  • relaksacyjno – zabawowy.

Ponadto imprezy te,  mogą odbywać się przy okazji organizowania różnego rodzaju szkoleń czy konferencji. Pracownicy podczas takiej imprezy mogą poszerzyć swoją wiedze merytoryczną w sympatycznej, sprzyjającej nauce atmosferze. Uczestnicy, którzy biorą udział w tego typu szkoleniach zgodnie twierdzą, że działania integracyjne to sposób na pogłebienie wiedzy, pozyskanie wydajniejszych pracowników i zbudownie dobrych układów koleżeńskich .

Poza tym ciekawe i atrakcyjne imprezy integracyjne to jeszcze jeden atut możliwy do wykorzystania w procesie rekrutacyjnym każdej Firmy.


Chcąc zapewnić Państwu profesjonalną obsługę podjęliśmy współpracę
z hotelami, jak też z mniej znanymi pensjonatami i ośrodkami wypoczynkowo-szkoleniowymi, które zapewniają milą i serdeczną atmosferę wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta.